STŘEDOČESKÝ POHÁR MLÁDEŽE

 Družstvo:

KK JIŘÍ PODĚBRADY

Pořadí

Reg.číslo

Příjmení, jméno

Plné

Dorážka

Celkem

Chyby

Body

1

22747

Tichý Jiří

298

159

457

5

6

25046

Šafránek Ondřej

273

111

384

15

23857

Miláčková Klára

257

107

364

14

Celkem

828

377

1205

34

 Družstvo:

SPARTA KUTNÁ HORA

Pořadí

Reg.číslo

Příjmení, jméno

Plné

Dorážka

Celkem

Chyby

Body

2

23977

Bulíček Vojtěch

302

120

422

6

5

23976

Janda Jakub

275

110

385

4

23975

Zajíc Vojtěch

254

121

375

8

Celkem

831

351

1182

18

 Družstvo:

TJ SOKOL KOSTELEC A

Pořadí

Reg.číslo

Příjmení, jméno

Plné

Dorážka

Celkem

Chyby

Body

3

24988

Sus Daniel

270

125

395

9

4

25486

Hřebejková Pavla

290

99

389

13

25011

Šubotik Ondřej

256

101

357

13

Celkem

816

325

1141

35

 Družstvo:

TJ SOKOL KOLÍN

Pořadí

Reg.číslo

Příjmení, jméno

Plné

Dorážka

Celkem

Chyby

Body

4

23621

Hetcl Ladislav

277

113

390

6

3

25719

Moučka Jakub

267

79

346

20

24454

Vachta Jakub

269

126

395

8

Celkem

813

318

1131

34

 Družstvo:

TJ SOKOL KOSTELEC B

Pořadí

Reg.číslo

Příjmení, jméno

Plné

Dorážka

Celkem

Chyby

Body

5

25577

Kotšmídová Iva

248

104

352

12

2

25575

Vosecký Vojtěch

273

80

353

16

24835

Martínková Lucie

268

96

364

13

Celkem

789

280

1069

41

 Družstvo:

TJ BRANDÝS NAD LABEM

Pořadí

Reg.číslo

Příjmení, jméno

Plné

Dorážka

Celkem

Chyby

Body

6

24284

Sopr Ladislav

272

99

371

10

1

25313

Šabrnoh Jakub

236

104

340

15

 

 

 

 

0

 

Celkem

508

203

711

25

 

1.     turnaj výsledky jednotlivců – 100HS

Pořadí

Příjmení a jméno

Reg.číslo

Oddíl

Plné

Dorážka

Chyby

Celkem

Body

1

Tichý Jiří

22747

KK Jiří Poděbrady

298

159

5

457

18

2

Burocková Jana

23957

TJ Neratovice

287

137

3

424

17

3

Bulíček Vojtěch

23977

Sparta Kutná Hora

302

120

6

422

16

4

Vachta Jakub

24454

TJ Sokol Kolín

269

126

8

395

15

5

Sus Daniel

24688

TJ Sokol Kostelec

270

125

9

395

14

6

Hetcl Ladislav

23621

TJ Sokol Kolín

277

113

6

390

13

7

Hřebejková Pavla

25489

TJ Sokol Kostelec

290

99

12

389

12

8

Janda Jakub

23976

Sparta Kutná Hora

275

110

4

385

11

9

Šafránek Ondra

25046

KK Jiří Poděbrady

273

111

15

384

10

10

Zajíc Vojtěch

23975

Sparta Kutná Hora

254

121

8

375

9

11

Sopr Ladislav

24284

TJ Brandýs n. Labem

272

99

10

371

8

12

Miláčková Nela

23857

KK Jiří Poděbrady

257

107

14

364

7

13

Martínková Lucie

24835

KK Jiří Poděbrady

268

96

13

364

6

14

Šubotnik Ondra

25011

TJ Sokol Kostelec

256

101

13

357

5

15

Vosecký Vojta

25575

TJ Sokol Kostelec

273

80

16

353

4

16

Kotšmídová Iva

25577

TJ Sokol Kostelec

248

104

12

352

3

17

Moučka Jakub

25710

TJ Sokol Kolín

267

79

20

346

2

18

Šabrnoh Jakub

25313

TJ Brandýs n. Labem

236

104

15

340

1

 

1.     turnaj výsledky jednotlivců – 2 x 30 hodů do plných

Pořadí

Příjmení a jméno

Reg.číslo

Oddíl

1.dráha

2.dráha

Chyby

Celkem

Body

1.

Hruška Lukáš

26095

TJ Sokol Kolín

153

174

0

327

13

2.

Burocková Pavla

25706

TJ Neratovice

161

151

1

312

12

3.

Kylichová Veronika

25857

TJ Neratovice

133

172

1

305

11

4.

Mensatoris Jiří

26453

TJ Sokol Kolín

151

152

0

303

10

5.

Hlaváček Jakub

26496

KK Vlašim

146

153

0

299

9

6.

Šlapák Kryštof

26162

Sparta Kutná Hora

153

143

0

296

8

7.

Matoušek Gabriel

26367

TJ Sokol Kostelec

147

134

1

281

7

8.

Chalupa Jakub

26494

KK Vlašim

140

132

2

272

6

9.

Procházka Jan

25637

TJ Sokol Tehovec

137

133

2

270

5

10.

Hollerová Adéla

26451

TJ Sokol Kolín

131

129

6

260

4

11.

Kubelková Marie

26369

TJ Sokol Kostelec

130

124

2

254

3

12.

Schober Jan

26134

TJ Brandýs n. Labem

123

121

3

244

2

13.

Hollerová Barbora

26452

TJ Sokol Kolín

63

114

16

177

1

N.

Radek Vojta

26495

KK Vlašim

142

122

4

264

 -

 

1. kolo
2. kolo
3. kolo
4. kolo
5. kolo
6. kolo
7. kolo

© 2018-2021 Středočeský krajský kuželkářský svaz. Všechna práva vyhrazena

Search