STŘEDOČESKÝ KRAJSKÝ KUŽELKÁŘSKÝ SVAZ

4

soutěže

AKTUALITY

40

družstev

Dodatek k rozpisům MJ SKKS

V sekci MJ SKKS - ROZPISY byl zveřejněn dodatek ke všem...

ČÍST VÍCE...

Výsledky MJ SKKS 2020

Výsledky jednotlivých kategorií MJ SKKS 2020 naleznete v sekci MJ SKKS - 2020Doručené foto vítězů...

ČÍST VÍCE...

Rozpisy MJ-SKKS 2020

V předvánočním čase byly zveřejněny rozpisy Mistrovství jednotlivců SKKS 2020. Naleznete je v...

ČÍST VÍCE...

Přihláška na MJ SKKS 2020

Přihlášku na Mistrovství jednotlivců pro rok 2020 naleznete v MENU sekce MJ-SKKS -> 2020

ČÍST VÍCE...

Seznam rozhodčích a trenérů

Seznam rozhodčích a trenérů III. třídy, které eviduje SKKS a mají platný průkaz naleznete ke...

ČÍST VÍCE...

Zasílání zpravodaje

Po dohode s vedoucím soutěže DIVIZE AS bylo spuštěno

ČÍST VÍCE...

DIVIZE

 

  Družstvo  
1 KK Konstruktiva Praha  B  
2 TJ Sokol Praha-Vršovice  
3 TJ Sparta Kutná Hora  
4 TJ AŠ Mladá Boleslav  
5 AC Sparta Praha  
6 KK Slavia Praha  
7 TJ Praga Praha  
8 SK Meteor Praha  
9 KK Slavoj Praha B  
10 TJ Sokol Benešov B  
11 PSK Union Praha  
12 TJ Sokol Brandýs n. L.  
13 KK Vlašim  
14 TJ Neratovice  

 

KRAJSKÝ PŘEBOR I

 

  Družstvo  
1 KK Kosmonosy B  
2 KK Vlašim B  
3 TJ Sokol Červené Pečky A  
4 TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy A  
5 TJ Sokol Benešov C  
6 TJ Kovohutě Příbram B  
7 KK Jiří Poděbrady B  
8 KK SDS Sadská B  
9 TJ Sokol Tehovec B  
10 TJ Sokol Kolín B  
11 TJ Sparta Kutná Hora B  

 

KRAJSKÝ PŘEBOR II

 

  Družstvo  
1 KK Kosmonosy C  
2 TJ Sparta Kutná Hora C  
3 TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy D  
4 TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy C  
5 TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B  
6 TJ Sokol Brandýs nad Labem B  

 

KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU

  Družstvo  
1. KK Jiří Poděbrady A  
2. TJ Sparta Kutná Hora A  
3. TJ Sokol Kolín A  
4. TJ Sokol Kostelec nČl A  
5. KK Kosmonosy A  
6. TJ Sokol Kostelec nČl B  
7. TJ Sokol Kolín B  
8. TJ Sokol Benešov A  
9. TJ Sparta Kutná Hora B  
10. TJ Neratovice A   
11. TJ Sokol Kostelec nČl C  
12. TJ Sokol Brandýs n.L. A  

 

Mistři SKKS pro rok 2020

MUŽI

DEJDA Filip

JUNIOŘI

ZELENKA Vojtěch

ŽENY

DVOŘÁKOVÁ Kamila

JUNIORKY

KOVAŘÍKOVÁ Karolína

ŽÁKYNĚ

KOŠNAROVÁ Michaela

SENIOŘI

DRÁBEK Karel

DOROSTENCI

ŠAFRÁNEK Jiří

ŽÁCI

PEKAŘ Tomáš

SENIORKY

ŠTURMOVÁ Marie

DOROSTENKY

ZLÁMALOVÁ Anna

© 2018-2020 Středočeský krajský kuželkářský svaz. Všechna práva vyhrazena

Search