STŘEDOČESKÝ KRAJSKÝ KUŽELKÁŘSKÝ SVAZ

4

soutěže

AKTUALITY

40

družstev

Přihláška na MJ SKKS 2020

Přihlášku na Mistrovství jednotlivců pro rok 2020 naleznete v MENU sekce MJ-SKKS -> 2020

ČÍST VÍCE...

Seznam rozhodčích a trenérů

Seznam rozhodčích a trenérů III. třídy, které eviduje SKKS a mají platný průkaz naleznete ke...

ČÍST VÍCE...

Zasílání zpravodaje

Po dohode s vedoucím soutěže DIVIZE AS bylo spuštěno

ČÍST VÍCE...

Letní kuželkářská škola 2019

Vážení sportovní přátelé, Po dlouhém čekání a napínání tu je konečně připravena finální verze...

ČÍST VÍCE...

MJ SKKS 2019

V sekci MISTRVOSTVÍ -> 2019 byly zveřejněny dodatky rozpisů mistrovství jednotlivců SKKS pro rok...

ČÍST VÍCE...

DIVIZE

 

  Družstvo  
1 KK Konstruktiva Praha  B  
2 TJ Sokol Praha-Vršovice  
3 TJ Sparta Kutná Hora  
4 TJ AŠ Mladá Boleslav  
5 AC Sparta Praha  
6 KK Slavia Praha  
7 TJ Praga Praha  
8 SK Meteor Praha  
9 KK Slavoj Praha B  
10 TJ Sokol Benešov B  
11 PSK Union Praha  
12 TJ Sokol Brandýs n. L.  
13 KK Vlašim  
14 TJ Neratovice  

 

KRAJSKÝ PŘEBOR I

 

  Družstvo  
1 KK Kosmonosy B  
2 KK Vlašim B  
3 TJ Sokol Červené Pečky A  
4 TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy A  
5 TJ Sokol Benešov C  
6 TJ Kovohutě Příbram B  
7 KK Jiří Poděbrady B  
8 KK SDS Sadská B  
9 TJ Sokol Tehovec B  
10 TJ Sokol Kolín B  
11 TJ Sparta Kutná Hora B  

 

KRAJSKÝ PŘEBOR II

 

  Družstvo  
1 KK Kosmonosy C  
2 TJ Sparta Kutná Hora C  
3 TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy D  
4 TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy C  
5 TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B  
6 TJ Sokol Brandýs nad Labem B  

 

KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU

  Družstvo  
1. KK Jiří Poděbrady A  
2. TJ Sparta Kutná Hora A  
3. TJ Sokol Kolín A  
4. TJ Sokol Kostelec nČl A  
5. KK Kosmonosy A  
6. TJ Sokol Kostelec nČl B  
7. TJ Sokol Kolín B  
8. TJ Sokol Benešov A  
9. TJ Sparta Kutná Hora B  
10. TJ Neratovice A   
11. TJ Sokol Kostelec nČl C  
12. TJ Sokol Brandýs n.L. A  

 

Mistři SKKS pro rok 2019

MUŽI

DEJDA Filip

SENIOŘI

JANUŠ Ivan

ŽENY

DVOŘÁKOVÁ Kamila

SENIORKY

KOPECKÁ Ivana

ŽÁKYNĚ

ŘÍHOVÁ Pavlína

JUNIOŘI

ZELENKA Vojtěch 

DOROSTENCI

HANUŠ Jaroslav

ŽÁCI

KOSINA Vít

JUNIORKY

KOVAŘÍKOVÁ Karolína 

DOROSTENKY

ZLÁMALOVÁ Anna

© 2018-2019 Středočeský krajský kuželkářský svaz. Všechna práva vyhrazena

Search