STŘEDOČESKÝ POHÁR MLÁDEŽE

Výsledky jednotlivců finále - 100HS

 

Pořadí

Příjmení a jméno

Oddíl

Plné

Dorážka

Chyby

Celkem

Body

1

Janda Adam

TJ Sparta Kutná Hora

329

168

2

497

38

2

Bulíček Vojtěch

TJ Sparta Kutná Hora

311

158

4

469

36

3

Dlouhá Lucie

KK Kosmonosy

313

141

4

454

34

3

Brejcha Daniel

TJ Sparta Kutná Hora

301

135

9

436

32

5

Vachta Jakub

TJ Sokol Kolín

301

130

3

431

30

6

Říhová Pavlína

KK Kosmonosy

291

138

6

429

28

7

Dlouhá Adéla

KK Kosmonosy

284

142

4

426

26

8

Burocková Jana

TJ Neratovice

293

132

9

425

24

9

Hřebejková Pavla

TJ Sokol Kostelec n.Č.l.

298

117

9

415

22

10

Dvořák David

TJ Sokol Benešov

292

102

12

394

20

11

Chrpová Natálie

TJ Sokol Benešov

280

111

23

391

18

12

Kylichová Veronika

TJ Neratovice

264

115

13

379

16

13

Burocková Pavla

TJ Neratovice

266

94

14

360

14

14

Procházka Jan

TJ Sokol Kostelec n.Č.l.

264

92

18

356

12

15

Košnarová Michaela

KK Jiří Poděbrady

267

80

12

347

10

16

Kropáč Milan

TJ Sokol Benešov

262

83

21

345

8

17

Buben Jiří

KK Kosmonosy

262

76

26

338

6

18

Kotšmídová Iva

TJ Sokol Kostelec n.Č.l.

260

47

21

307

4

19

Pekař Tomáš

TJ Sokol Kolín

214

79

26

293

2

 

 Celkové výsledky jednotlivců po finále 8. turnaj – 100HS

 

Pořadí

Příjmení a jméno

Oddíl

Plné

Dorážka

Chyby

Celkem

Body

1

Janda Adam

TJ Sparta Kutná Hora

329

168

2

497

170

2

Bulíček Vojtěch

TJ Sparta Kutná Hora

311

158

4

469

155

3

Vachta Jakub

TJ Sokol Kolín

301

130

3

431

145

3

Burocková Jana

TJ Neratovice

293

132

9

425

145

5

Brejcha Daniel

TJ Sparta Kutná Hora

301

135

9

436

125

6

Hřebejková Pavla

TJ Sokol Kostelec n.Č.l.

298

117

9

415

104

7

Dlouhá Lucie

KK Kosmonosy

313

141

4

454

93

8

Burocková Pavla

TJ Neratovice

266

94

14

360

90

9

Moučka Jakub

TJ Sokol Kolín

neúčast

88

10

Říhová Pavlína

KK Kosmonosy

291

138

6

429

86

11

Košnarová Michaela

KK Jiří Poděbrady

267

80

12

347

84

12

Šafránek Ondřej

KK Jiří Poděbrady

neúčast

82

13

Dlouhá Adéla

KK Kosmonosy

284

142

4

426

78

14

Procházka Jan

TJ Sokol Kostelec n.Č.l.

264

92

18

356

73

15

Pekař Tomáš

TJ Sokol Kolín

214

79

26

293

71

16

Chrpová Natálie

TJ Sokol Benešov

280

111

23

391

55

17

Dvořák David

TJ Sokol Benešov

292

102

12

394

50

18

Kylichová Veronika

TJ Neratovice

264

115

13

379

50

19

Kotšmídová Iva

TJ Sokol Kostelec n.Č.l.

260

47

21

307

50

20

Kropáč Milan

TJ Sokol Benešov

262

83

21

345

45

21

Buben Jiří

KK Kosmonosy

262

76

26

338

35

22

Hlaváček Jakub

KK Vlašim

neúčast

34

23

Šlapák Kryštof

TJ Sparta Kutná Hora

neúčast

32

24

Vojta Radek

KK Vlašim

neúčast

28

 

Výsledky jednotlivců finále 2x 30 hodů do plných

 

Pořadí

Příjmení a jméno

Oddíl

1.dráha

2.dráha

Chyby

Celkem

Body

1

Hruška Lukáš

TJ Sokol Kolín

150

163

0

313

6

2

Dlouhá Natálie

KK Kosmonosy

151

152

1

303

4

3

Hradecký Jakub

TJ Sokol Kostelec n. Č. l.

151

141

0

292

2

 

Celkové výsledky jednotlivců finále - 8. turnaj – 2 x 30 hodů do plných

 

Pořadí

Příjmení a jméno

Oddíl

1.dráha

2.dráha

Chyby

Celkem

Body

1

Hruška Lukáš

TJ Sokol Kolín

150

163

0

313

31

2

Hradecký Jakub

TJ Sokol Kostelec n. Č. l.

151

141

0

292

20

3

Mensatoris Jiří

TJ Sokol Kolín

neúčast

17

4

Dlouhá Natálie

KK Kosmonosy

151

152

1

303

14

5

Kubelková Marie

TJ Sokol Kostelec n. Č. l.

neúčast

 

 

 

14

6

Kalousová Aneta

TJ Sokol Benešov

neúčast

13

7

Matoušek Gabriel

TJ Sokol Kostelec n. Č. l.

neúčast

5

8

Juhosová Magdalena

TJ Sokol Benešov

neúčast

5

9

Hollerová Barbora

TJ Sokol Kolín

neúčast

2

10

Hollerová Adéla

TJ Sokol Kolín

neúčast

1

 

 

© 2018-2022 Středočeský krajský kuželkářský svaz. Všechna práva vyhrazena

Search